poliklinika český těšín

ZDRAVÍ V RUKOU PROFESIONÁLŮ

MUDr. Daniel Worek


Lékaři:
MUDr. Daniel Worek
MUDr. Janusz Wałach
MUDr. Pavel Martynek
MUDr. Daniel Lacek
MUDr. Jakub Kadłubiec
MUDr. Jakub Toman

Sestry :
d.s. Anna Dziadková
d.s. Klára Pindurová

Telefon: 552321361
IČP: 87637101


Ambulance zajišťuje diagnostiku a léčbu nemocných a poraněných pacientů z Těšínského regionu a okolí.
Otevírací doba ambulance je přizpůsobena vyšetření a ošetření nemocných, kteří chodí do práce a uvítají prodlouženou ordinační dobu.06.08.2020 z technických důvodů zavřeno

Personál ambulance  tvoří kolektiv vysoce erudovaných chirurgů   a zdravotních sester.Všichn členové týmu operují  svoje pacienty v Nemocnici  Třinec Sosna p.o.. Lékaři jsou na svém domovském pracovišti profilováni v miniinvazivní chirurgii,  proktologii, mamologii, úrazové chirurgii a cévní chirurgii. Této problematice se věnujeme také v ambulantní praxi.

Ordinační hodiny

Pondělí11:00-18:00( po 17:00 jen zákroky )
Úterý11:00-18:00( po 17:00 jen zákroky )
Středa11:00-18:00( po 17:00 jen zákroky )
Čtvrtek11:00-18:00( po 17:00 jen zákroky )
Pátek15:00-17:00Jen pro objednané
Spektrum  výkonů obsahuje  ošetření všech úrazů jako jsou tržné a  řezné  rány, oděrky,   podlitiny i zlomeniny .V přesně určených   hodinách  jsou prováděny  drobné chirurgické výkony v rámci plastické chirurgie, proktologie se zaměřením na anoskopie a ošetření hemoroidu pomocí Barronovy  ligatury  i s odběrem bioptického materiálu.Ošetření  varixů dolních končetin včetně  ošetření  metlicovitých varixů. Všechny druhy ošetření a vyšetření provádí chirurgická ambulance bez zbytečně dlouhých objednacích lhůt a to vždy po dohodě s pacientem. Spolupracujeme s lůžkovým zařízením a jsme schopni pro naše ambulantní pacienty objednat  indikované vyšetření i nad rámec možností ambulance. Dále je možno dohodnout se i na provedení chirurgických výkonu, které nelze provádět v ambulantním řežimu.

Komplexní  péči poskytujeme pojištěncům  ČPZP .Klientům  ostatních pojišťoven  poskytujeme pouze akutní  ošetření   v rámci  neodkladné péče.